Patronem Unii Europejskiej został... Marks. Nie wierzycie - przeczytajcie

Teraz już wiadomo dlaczego Żydzi i Unia Europejska tak atakuje nowelizację prawa w Polsce w tym ściganie sprawców za kłamstwa historyczne i symbole nazistowskie czy komunistyczne

Posted 7 miesięcy temu zaktualizowany Ciekawostki, updated 7 miesięcy temu.

dziennikarzobywatelski image
Mężczyzna , Lives in Polska
169 Wejść

1. DlaCZEGO Karol Marks stał się symbolem Unii Europejskiej ?

Teraz już wiadomo dlaczego Żydzi i Unia Europejska tak atakuje nowelizację prawa w Polsce w tym ściganie sprawców za kłamstwa historyczne i symbole nazistowskie czy komunistyczne. Oto jeden z takich konkretnych przykładów.

Wiemy już, że patronem Unii został  Karol Marks. Cudownie. Mam pytanie do naszych posłów w Brukseli. Czy ktoś z Was protestował przed tym haniebnym aktem? Czy ktoś pytał o nasze zdanie? A może Mr. Czaputowicz coś z siebie wydał? Przecież płacimy grube daniny.

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker odsłonił w Trewirze, liczący cztery i pół metra wysokości, dwutonowy pomnik Karola Marksa. Monument jest darem od komunistycznych władz chińskich. Przyjechał do rodzinnego miasta twórcy komunizmu z okazji jego 200 rocznicy urodzin. Zbrodniczy marksizm w swym nienasyceniu krwią prostych ludzi omal nie doprowadził do zagłady ludzkości. Tak jak Juncker pamięta, warto pamiętać o zbrodniach komunizmu i haśle, które 200 lat temu głosili komuniści "droga do światowej rewolucji wiedzie przez trupa Polski” i nie dziwmy się, że Polska ma problemy w komunikacji z politykami z Komisji Europejskiej.

O udziale Junckera w uroczystościach upamiętniających działacza rewolucyjnego, współzałożyciela I Międzynarodówki, współautora Manifestu Komunistycznego, Komisja Europejska informowała już w ubiegłym tygodniu.

Juncker, który jest honorowym obywatelem Trewiru, został zaproszony przez premier kraju związkowego Nadrenii-Palatynatu Malu Dreyer. Ma wziąć udział w otwarciu wystawy o Marksie. Z informacji ze strony KE wynika, że w trakcie uroczystości w piątek późnym popołudniem wygłosi przemówienie.

W Polsce Juncker zgodnie z obowiązującym prawem powinien być aresztowany za propagowanie wodza ideologicznego marksizmu, ustroju wrogiego społeczeństwu.


Twoja reakcja?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
Komentarze 0

keyboard_arrow_up