Media już wkrótce narodowe. Totalsi i donosiciele z KOD wyją i są wściekli

Do kogo należą narodowe media- nie wiesz. Przeczytaj przeżyjesz szok.

Posted 6 miesięcy temu zaktualizowany Ciekawostki, updated 6 miesięcy temu.

dziennikarzobywatelski image
Mężczyzna , Lives in Polska
110 Wejść

1. Do kogo należa media. Przeżyjesz szok

Prasa podaje "Dekoncentracja mediów miała być jednym z punktów rewolucji za rządów PiS. Ustawę odłożono do szuflady, teraz jednak znów mówi się o gotowości do jej uchwalenia – pisze dzisiejszy "Dziennik Gazeta Prawna". Bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego twierdzi, że prezes Prawa i Sprawiedliwości dał zielone światło ustawie. "

Na zmianach w zarządach TVP i Polskiego Radia się nie skończy. PiS zapowiada m.in. "repolonizację" mediów. W money.pl sprawiłem, które media są w rękach zagranicznego kapitału, a które telewizje, portale, dzienniki czy rozgłośnie radiowe mają kapitał polski ( załączona fotografia ).98% kapitału mediów jest w rękach zagranicznych.


Projekt ustawy dotyczącej "repolonizacji" mediów ma być gotowy w połowie 2016 r. Jak zapewniają przedstawiciele PiS, nowe przepisy mają nie być wymierzone w konkretne media. Na razie jednak brakuje konkretów.


Wiadomo, że PiS chce zaproponować zmianę przepisów antymonopolowych: chodzi o to, by jeden podmiot nie koncentrował w swoim ręku nadmiernej części rynku. Jaki to miałby być procent i jak ma być określany ten rynek - tego jeszcze nie wiemy.

Media w Polsce jak wiemy za czasów niechybnych rządów PO i PSL zostały wysprzedane Niemcom i Żydom rożnego pochodzenia.

Co ciekawe, w Niemczech (większość mediów w Polsce jest w ich rękach) jest prawo zabraniające, by obcy kapitał był właścicielem niemieckich mediów. Sprytnie. Mając taka przewagę, obce państwa mogą nam do woli paplać bzdury, tworzyć nasz światopogląd i odpowiednio ukierunkowywać.

Bardzo mnie zainteresował temat mediów w ostatnich latach, ale nie wszystko było jasne. Grzebałem, grzebałem i się dogrzebałem. Fakty i liczby są porażające. Tylko 2% całej prasy polskiej (bez dzienników) w przeliczeniu na ilość wydań jest w rękach polskich. A reszta?

Na powyższym obrazku widać jasno. Z 6 928 000 wydań prasy (pomijając dzienniki ogólnopolskie) 6 764 000 należy do właścicieli zagranicznych, a do polskich zaledwie 164 000.

To daje prawie 98% kapitału zagranicznego, a w polskim posiadaniu zaledwie 2% kapitału polskiego, w przeliczeniu na ilość wydań.
Należy, również pamiętać, że nawet tzw. polskie media, maja często bardzo mętne powiązania i trudno jasno i jednoznacznie powiedzieć kto jest ich prawdziwym właścicielem.

I tu mam na myśli np. spółkę AGORA SA w skład której wchodzi Gazeta Wyborcza, z głównodowodzącym Adamem Michnikiem, który notorycznie pozywa do sądów jakichkolwiek redaktorów piszących o nim zbyt dużo prawdy. Więc nie będę się o nim zbytnio rozpisywał, mając nadzieję, że tego artykułu nie zobaczy, a jeśli zobaczy to go zbagatelizuje.
Tak czy siak, osobiście nie ufam polskim mediom również. Dzięki temu mogę przyglądać się wszystkim wiadomościom z boku, analizując jaki skutek chciał wywołać dany autor i dlaczego.

Manipulacja w mediach jest Bogiem
Np. czytając ten artykuł, zastanów się: Kto go pisze i dlaczego? Robiąc tak za każdym razem, oglądając filmy, wiadomości, będziesz niezależną myślącą jednostką i nie dasz się tak łatwo zbałamucić. Zauważcie że żaden rząd po 1989 do dzisiaj nie przywrócił Polakom polskich mediów.Dlaczego wszystkie rządy boją się polskich mediów,a chronią obce media które Polaków germanizują i pozbawiają tożsamości polskiej.


Twoja reakcja?

1
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
Komentarze 0

keyboard_arrow_up