Jak Żydzi kochają Polaków - żałosne

Żydowski burmistrz Jersey City, Stven Fulop, z pochodzenia węgierski Żyd, osoba wspierająca grupy LGBT oraz działająca w przedsięwzięciach finansowanych z kieszeni Georga Sorosa, nie odpuszcza i ponownie atakuje Polskę

Posted 7 miesięcy temu zaktualizowany Ciekawostki, updated 7 miesięcy temu.

dziennikarzobywatelski image
Mężczyzna , Lives in Polska
150 Wejść

1. Żydowski burmistrz poniża Polskę

Żydowski burmistrz Jersey City, Stven Fulop, z pochodzenia węgierski Żyd, osoba wspierająca grupy LGBT oraz działająca w przedsięwzięciach finansowanych z kieszeni Georga Sorosa, nie odpuszcza i ponownie atakuje Polskę, dał do zrozumienia, że ma gdzieś głęboko tych co myślą o jego decyzji o przesunięciu pomnika Katyńskiego mając w poważaniu co myślą na ten temat Polacy, i nie będzie rozmawiał z polskimi władzami, bo ,,piszą historię holokaustu na nowo", po czym zezwolił na organizację imprezy dla Hindusów pod pomnikiem symbolizującym tragedię elit polskiego narodu, wymordowanych przez NKWD - organizację, w której swego czasu Żydzi stanowili duży procent (prawie 3 razy więcej niż... Rosjanie).

Wyobrażacie sobie burmistrza Oświęcimia, który wydaje zgodę na huczną zabawę turystów z Egiptu pod komorą gazową na terenie dawnego obozu?

Jeszcze ktoś ma wątpliwości, z jak gigantyczną, komunistyczną nienawiścią do Polski mamy do czynienia? Naprawdę potrzebujesz więcej dowodów, statystyczny czytelniku na rolę żydów i ich stosunku do Polski? Tak nam dziękują za uratowanie z łap siepaczy Niemieckich w czasie II WŚ. Czy prawda cię w ogóle interesuje, czy nawet nie udajesz, że tak jest? Co cię przekona? Wytarcie sobie tyłka polską flagą w amerykańskim programie telewizyjnym?

Włożenie polskiej flagi w psie gów.. w programie Wojewódzkiego cię jakoś nie przekonało.

Czy naprawdę raz a dobrze nie może dotrzeć do wszystkich opornych, że nie każda krytyka wobec Żydów to nacjonalizm, hitlerowski antysemityzm albo rasizm, i że między ,,fanatycznym antysemityzmem" a skrajnie lewicowym światopoglądem, może istnieć jeszcze coś pomiędzy?

I że to coś nazywamy normalnością, myśleniem, dążeniem do prawdy i zdrowym rozsądkiem?

This is what I was talking about, evil comes from Jews elites. Their purpose is to create hatred between people of all races. Fight between people. It actually starts in elementary schools in America. Everything is done to mix the children each year so there is no bonding, no friendship and with that, no unity. Evil is everywhere. It spreads like a disease!


Twoja reakcja?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
Komentarze 0

keyboard_arrow_up